Jelenlegi hely

Új baba-mama klub indul a LÉK Szakmai Műhely kezdeményezésével

2016-ban a Lélek Éled Kör Egyesület(LÉK) újból baba-mama klubot indít.

A klubot a Kabóca Bábszínházzal közösen, kétheti rendszerességgel tartják a Kabóca Házikóban, ahol minden alkalommal a LÉK Szakmai Műhely egy-egy tagja tart előadást és beszélgetést valamilyen izgalmas témában.

Az 1. előadás témája és témavezetője: "Kismamaként hogyan juthat időm mindarra, amit szeretnék?" - Makó Judit life coach

Várnak Benneteket szeretettel 2016. január 27-én, szerdán 10 órától a Kabóca Házikóban / Agórában (Veszprém, Táborállás park 1.)

 

 

A Lélek Éled Kör (LÉK) Egyesület – Női Kör és Szakmai Műhelyről

2015-ben újjáalakult egyesület célja a veszprémi és környékbeli nők támogatása életútjukon: mind fizikai–lelki–szellemi egészségük terén, jól-létük magalapozásában, női szerepeik megerősítésében, mind pedig a munka-család egyensúlyának kialakításában.
Közösségük repertoárja igen széles, aktivitásaiba különböző szakmai területen tevékenykedő nők és édesanyák adják bele szaktudásukat, úgy mint egészségtan-tanár, kommunikációs és marketingszakember, pszichológus, coach, kineziológus, grafológus, jógaoktató, LEMangURIA foglalkozásvezető – táncterapeuta, grafikus-művészetterapeuta, esztéta és még sokan mások. Ezzel együtt és ezen túl a kör sokszínűségét a különböző élettapasztalatokkal rendelkező tagjaik gazdagítják.
Női körük a közösség támogató erejével, Szakmai Műhelyük tanácsadással, tréningekkel, programokkal tudja segíteni a nőket a szemléletformálásban, az önismereti tudatosság növelésében és személyiségük fejlesztése terén.

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

5+1 Nem tucatajándék Valentin napra

5+1 Nem tucatajándék Valentin napra

Ha igazán egyedi és személyre szabott Valentin-napi ajándékot szeretnél, akkor érdemes olyat választani, ami nemcsak különleges, hanem érzelmileg is jelentőségteljes.
Nézzünk hóemberes filmeket!

Nézzünk hóemberes filmeket!

Tudtad, hogy január 18-án ünnepeltük a hóemberek világnapját? Ugyan igazi hó nem nagyon esett még idén, így elmaradt a hóemberépítés is, bekuckózni viszont ér. Remek választás olyan filmeket nézni, amelyek a hóemberekhez, a télhez és a téli csodákhoz kapcsolódnak.
Gyermekkori ekcéma: Okok, tünetek és kezelési lehetőségek

Gyermekkori ekcéma: Okok, tünetek és kezelési lehetőségek

A gyermekkori ekcéma, más néven atópiás dermatitisz, az egyik leggyakoribb bőrbetegség, amely már csecsemőkorban megjelenhet. Bár nem fertőző, a viszkető, száraz és gyulladt bőr jelentős kellemetlenséget okozhat a gyermekeknek és szüleiknek egyaránt. Az ekcéma hátterében genetikai és környezeti tényezők állhatnak, de megfelelő ápolással és életmódbeli változtatásokkal jól kezelhető.
Új lendület a második félévre: kreatív tanulási technikák, amiket érdemes kipróbálni otthon

Új lendület a második félévre: kreatív tanulási technikák, amiket érdemes kipróbálni otthon

Véget ért a tanév első fele, és már a szülők is kézhez kapták gyermekeik félévi értesítőjét az elért osztályzatokról. De mit tehetsz szülőként, ha a jegyek nem felelnek meg az elvárásaidnak? Hogyan támogathatod gyermekedet abban, hogy önbizalma és tanulási kedve kitartson a tanév hátralévő részében?

Partnereink

Ugrás az oldal tetejére