Jelenlegi hely

Keller & Mayer társasjátékhoz garantált ajándék!

Szerezz be bármely játékboltban, vagy webáruházban, bármilyen Keller & Mayer társasjátékot, tetszőleges értékben: és mi ajándékba küldünk egy Bogyó és Babóca furfangos párosító kártyajátékot! 

A vásárlásod értékét vissza is nyerheted!

Mutatjuk a Keller&Mayer társasokat:

Mielőtt megnéznéd, hogy van-e olyan Keller&Mayer társasjáték, aminek gyermeked nagyon örülne, íme a garantált ajándék:

Bogyóval, Babócával és barátaikkal ezúttal egy furfangos kártyajátékon találkozhatunk. A "Párosító"-ban azt kell megfigyelnünk, hogy mivel is foglalkoznak éppen az erdő vidám kis lakói. A szórakoztató kártyajáték segít megismerni és beazonosítani a különböző fogalomcsoportokat, ezáltal fejleszti az asszociációs készséget. Pihenésképpen pedig akár az örök klasszikus Fekete Péter szabályai szerint is játszhatunk vele.

HOGYAN JUTHATSZ HOZZÁ A GARANTÁLT AJÁNDÉKHOZ?
Figyelem! A kártyát nem a boltban kapod meg: őrizd meg a vásárlást igazoló bizonylatot, 2016.12.15-IG DE KATTINTVA ADD MEG A VÁSÁRLÁS ADATAIT, és mi máris postázzuk neked! Érdemes sietni, mert az ajándékot az első 50 vásárlónak küldjük.


NYERD VISSZA A VÁSÁRLÁSOD ÉRTÉKÉT!

Egy vásárló visszanyeri a vásárolt Keller & Mayer társasjátékok értékét, amit Keller & Mayer társasjátékokra válthat be a kiadónál. Csak az vesz részt a sorsoláson, aki kitölti EZT AZ ŰRLAPOT.

ÍME A KELLER & MAYER TÁRSASJÁTÉKOK:

FEJLESZTŐ JÁTÉKOK:

BOGYÓ ÉS BABÓCA TÁRSASJÁTÉKOK:

CSALÁDI TÁRSASJÁTÉKOK:

BORIBON ÉS KIPKOPP:

ÚJDONSÁGOK:

A JÁTÉKSZABÁLYOKAT ITT TUDOD MEGNÉZNI!


A Keller és Mayer kiadó, 1995-ben adta ki első játékát. A rendszerváltás utáni időszakban a magyarországi játékgyártás színvonala erősen visszaesett. Jó minőségű, akár az óvodai igénybevételt is jól bíró fejlesztő játékokat kizárólag külföldi gyártók forgalmaztak. Ezen a helyzeten szerettek volna változtatni a családi vállalkozásként indult kiadó alapítói.

Az első játékok kedvező fogadtatása meggyőzte a helyenként még bizonytalan kereskedelmi partnereket is, és elindulhatott a „Játszva megtanuljuk...” sorozat sikertörténete. 1996-tól folyamatosan bővült a választék. A témák kiválasztásakor és a didaktikai tartalom kialakításakor a játékok fejlesztői minden esetben figyelembe vették tapasztalt óvodapedagógusok és gyakorló szülők tanácsait is. Többek között ennek is köszönhető, hogy az évek során már több százezer játék hagyta el az üzletek polcait.

A hazai gyártás immár jellegzetesen hazai meseszereplők megjelenítésével párosult: A Bogyó és Babóca sorozat mellett a kortárs magyar gyerekirodalom több figurája is megjelent az évek során a játékokon. Marék Veronika örök klasszikusai Boribon, és Kippkopp mellett Berg Judit Ruminijából is játékok készültek.

Az eredeti célok azonban változatlanok maradtak: tartalmában és minőségében is kiemelkedő játékokat kínálni, segíteni a játékos fejlesztést az óvodás korosztályban, valamint olyan társasjátékokat készíteni, amivel az egész család szívesen játszik.

 

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

A háziasszonyok dicsérete

A háziasszonyok dicsérete

Valójában mit jelent háziasszonynak lenni? Ha be tudnánk lesni az emberek fejébe, hogy valóban az őszinte véleményüket kapjuk meg, akkor valami ilyesmit találnánk: sütni-főzni, mosni-vasalni, takarítani, rendben tartani. Hát vágyhat ennél többre egy modern, öntudatos nő 2025-ben?
11 dolog, amire az utazás tanított

12 dolog, amire az utazás tanított

Szélesebb látókör, inspiráció, problémamegoldás, mélyülő önismeret, újabb nézőpontok… Minden utazás tanít valamit.
Ingerlékeny, türelmetlen, túl van pörögve? És tessék mondani, hogy aludt?

Ingerlékeny, türelmetlen, túl van pörögve? És tessék mondani, hogy aludt?

Egyre több ismerősöm említi, hogy nem alszik jól, fáradt, türelmetlenebb, rosszabbul koncentrál, nem halad olyan gyorsan a napi feladatokkal. Ijesztőbb, hogy tinédzser gyerekeim ugyanezzel küzdenek időnként.
Az internetfüggő agy - mit tehet a szülő?

Az internetfüggő agy - mit tehet a szülő?

A technológia fejlődése minden korban befolyásolta az emberek életvitelét, szokásait. Napjainkban a világháló játszik jelentős szerepet életünkben. El kell ismerni az Internet gazdag információforrás, széleskörű a felhasználhatósága. Azonban egyre több tudományos bizonyíték mutat arra, hogy a túlzott használata a droghoz hasonlóan függőséget alakíthat ki.

Partnereink

Ugrás az oldal tetejére