Jelenlegi hely

Nem bírsz vele? Hisztis? Nem mesél? - Segítünk!

Pályázz a „Beszélj úgy, hogy érdekelje, hallgasd úgy, hogy elmesélje!” szülői kommunikációs tréningen való részvételért!

Pályázatunk lezárult.

A szülői kommunikációs tréningeket 10-10 fő ingyenes részvételével a következő helyszíneken rendezzük meg a beküldött pályázatok száma alapján: Budapest, Pécs, Kecskemét, Szeged

A 4 nyertes helyszínen az összes budapesti, Baranya megyei, Bács-Kiskun megyei  és Csongrád megyei pályázót szeretettel várunk egy másfél órás, interaktív előadásra a népszerű tréning szakembereivel.

Dabas és környéke néhány pályázattal lemaradva az 5. helyen végzett, a helyi összefogást egy szintén másfél órás, ingyenes, interaktív előadással díjazzuk.

Megtörtént a pályázatok zsűrizése és a sorsolás, a nyerteseknek gratulálunk:

BUDAPESTI NYERTESEK

BARANYA MEGYEI NYERTESEK

CSONGRÁD MEGYEI NYERTESEK

BÁCS-KISKUNK MEGYEI NYERTESEK

A pályázatot más szülőknek ajánlók között kisorsoltuk a 3 db "Beszélj úgy, hogy érdekelje, hallgasd úgy, hogy elmesélje" című könyvet, melynek nyertesei: Tordas István, Pásztor Emőke, Kovács Kitti

Minden pályázatot köszönünk és minden pályázót szeretettel várunk egy "Hiszti, dac, feleselés" kezelésével kapcsolatos, ingyenes online konferenciára, melynek időpontjáról a pályázókat e-mail-ben értesítjük.

Tartsatok velünk leközelebb is! 


Pályázat a „Beszélj úgy, hogy érdekelje, hallgasd úgy, hogy elmesélje!” szülői kommunikációs tréningen való részvétel elnyerésére!

(A tréning értéke: 36 000 Ft/fő)

Országszerte 4 helyszínen, összesen 40 nyertes!

(Minden nyertes hozhat magával valakit, aki kedvezményesen vehet részt a tréningen.)

Mit kell tenned?

(A zsűri döntése alapján helyszínenként 6 fő, sorsolás alapján helyszínenként 4 fő nyer részvételi lehetőséget!)

FONTOS! Pályázatunk országos. Abban a 4 megyében lesz ingyenes szülői tréning, ahonnan a legtöbb pályázat érkezik, zsűrizni és sorsolni is csak ebből a 4 megyéből érkező pályázatokat fogjuk!

Szólj ismerőseidnek, barátaidnak, hogy ők is pályázzanak, így akár együtt vehettek részt a 2 napos, szuper gyakorlatias szülői tréningen:

FUSD ÁT GYORSAN (SZABÁLYZAT):

1. Mi a pályázat díja?

A pályázat díja ingyenes részvételi lehetőség a "Beszélj úgy, hogy érdekelje, hallgasd úgy, hogy elmesélje!" 2 napos szülői kommunikációs tréningen, melynek értéke 36 000 forint. A nyeremény pénzre nem váltható. A pályázatnak 40 nyertese lesz, a legtöbb pályázatot beküldő 4 megyében 10-10 fő. A legtöbb pályázatot beküldő 4 megye tekintetében Budapest a megyékkel azonos elbírálás alá esik azzal, hogy a Pest megye - Egyéb lakhelyű pályázatok  Budapesthez tartoznak, a többi Pest  megyei kistérség önállóan versenyez.

2. Hogyan lehet elnyerni a pályázat díjait?

A pályázók három kérdésre adnak választ, és lehetőség van (nem kötelező) egy családi fotó, vagy a családról készült gyermekrajz feltöltésére. A zsűri döntése alapján helyszínenként 6 fő, sorsolás alapján helyszínenként 4 fő nyer részvételi lehetőséget.

A kérdések: "Mi okoz számodra legnagyobb örömöt a gyermekeiddel kapcsolatban?" , "Mi a legnehezebb számodra a gyermeknevelésben?", "Miért szeretnél részt venni a szülői kommunikációs tréningen?" Az első két kérdésre nem kötelező szöveges választ adni, előre megadott válaszokból is lehet választani.

3. Ki vehet részt a pályázaton?

A pályázatban részt vehet minden olyan szülő, aki Magyarországon 0-18 éves korú gyermeket nevel. A pályázatban való részvételhez nem kell regisztrálni. Pályázó elfogadja és kifejezetten hozzájárul ahhoz, hogy a lakhelye szerinti Imami weboldal (www.imami.hu) emailben tájékoztassa a helyi családi programokról és családokat érintő más hasznos információkról. A hírlevélről pályázó bármikor leiratkozhat.

4. Mikor és hol lesznek megtartva a szülői kommunikációs tréningek?

A szülői kommunikációs tréningek annak a 4 megyének a székhelyén lesznek megrendezve, ahonnan a legtöbb pályázat érkezik. Érdemes ösztönözni az ismerős és baráti családokat a pályázatban való részvételre, mert egy pályázat csak akkor részesülhet díjazásban, ha a 4  legtöbb pályázatot beküldő megyéből érkezik. Helyi összefogással bármely megye a nyertes megyék közé kerülhet.

A 2 napos szülői kommunikációs tréningek 2016. novembere és 2017. márciusa között hétvégén, a nyertesekkel előre egyeztetett időpontban lesznek megtartva. Ha a nyertes a nyertesek többségének megfelelő időpontban nem tud részt venni a tréningen, a részvételi lehetőséget átadhatja másnak.

5. Ki nyerhet sorsolással?

Sorsolással bárki részvételi lehetőséget nyerhet a szülői kommunikációs tréningre, aki válaszol a 3 kérdésre.

A sorsoláson való részvételhez nem szükséges családi fotót, vagy családrajzot beküldeni és az első két kifejtő kérdésre válaszolni, elegendő az előre megadott válasz lehetőségekből választani és röviden indokolni, hogy a pályázó miért szeretne részt venni a szülői kommunikációs tréningen.

A sorsoláson való részvétel további feltétele, hogy a pályázó annak a 4 megyének valamelyikében él, ahonnan a legtöbb pályázat érkezik.

6. Ki nyerhet a zsűri döntése alapján?

A zsűrizés szempontjai:

  • Előnyben részesülnek azok a pályázók, akik a pályázathoz családi fotót, vagy a családról készült gyermekrajzot csatolnak. 
  • Előnyben részesülnek azok a pályázók, akik az első két kérdésre nem csak előre megadott választ jelölnek be, hanem néhány mondatban kifejtik saját gondolataikat.
  • Előnyben részesülnek azok a pályázók, akiknek a harmadik kérdésre adott válaszából kiderül, hogy ismerik a megnyerhető tréning tartalmát.  A tréningről itt olvashatsz bővebben.

A zsűrizés menete:

A zsűri elsőként megvizsgálja, hogy érkezett-e 6 olyan pályázat a nyertes megyéből, amelyhez fotót/rajzot csatoltak és az első két kérdésre szövegesen is kifejtették gondolataikat. Ha 6-nál több ilyen pályázat érkezett, akkor a beküldött fotó/rajz minősége és a válaszok tartalma alapján születik döntés. Ha pontosan 6 ilyen pályázat érkezett, akkor mind a 6 pályázó részvételi lehetőséget nyer a kommunikációs tréningre. Ha kevesebb mint 6 ilyen pályázat érkezett, akkor azokat a pályázatokat vonja be a zsűri az értékelésbe, amelyekhez fotót nem csatoltak, de az első két kérdése szöveges választ is adtak. E pályaművek között a válaszok tartalma alapján születik rangsor. Ha ezekkel a pályázatokkal együtt sem hirdethető 6 nyertes, akkor a zsűri azokat a pályázatok vonja be az értékelésbe, melyekhez fényképet nem csatoltak, de az első két kérdésből legalább egyre szöveges választ tartalmaznak, mely pályaművek között szintén a válaszok tartalma alapján születik rangsor. Ha ezekkel a pályázatokkal együtt sem hirdethető 6 nyertes, akkor a zsűri azokat a pályázatokat vonja be az értékelésbe, melyekhez fotót/gyerekrajzot csatoltak, de nem tartalmaznak szöveges választ az első két kérdésre, közöttük a beküldött fotó/rajz minősége alapján születik rangsor. Ha így sem tud 6 nyertest hirdetni a zsűri, akkor a fennmaradó részvételi lehetőségeket sorsolás útján ítéli oda a szervező. A zsűri döntése alapján nem nyert valamennyi pályázat részt vesz a sorsoláson.

A zsűri csak a 4 "nyertes" megyéből érkező pályázatokat értékeli.

A zsűri tagjai: az Imami Egyesület elnöke és alelnöke, valamint a "Beszélj úgy, hogy érdekelje..." szülői kommunikációs tréning trénerei.

7. Hol és hogyan jelennek meg a beküldött pályázatok?

A beküldött pályázatok megjelennek az imami.hu weboldalakon név és elérhetőség nélkül. Ha a pályázó nem szeretné, hogy pályázata alapján beazonosítható legyen, kerülje pályázatában a beazonosításra alkalmas neveket és olyan fotót csatoljon, mely alapján nem ismerhető fel.

A pályázatokat a szerkesztőség tölti fel a beküldést követő 3. munkanap végéig, és a pályázat elérhetőségét (linkjét) megküldi pályázónak.

8. Ki fizeti a szülői kommunikációs tréningek díját?

A Pályázat az Imami Egyesület NEA-TF-16-SZ-0243 számú, „Vállalom, szeretem, nevelem! - országos kommunikációs és képzési program" című projektje keretében, a Nemzeti Együttműködési Alap, az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő és az Emberi Erőforrások Minisztériuma támogatásával valósul meg.

9. Meddig tart a pályázat?

A pályázat 2016. október 31. napjáig tart.

10. Mikor lesz az eredményhirdetés?

Eredményhirdetés 2016. november 9-én. (A pályázatok nagy számára való tekintettel az eredményhirdetés határidejét két nappal meghosszabbítottuk.) A nyerteseket a megadott elérhetőségeken értesítjük, pályázatuk címét az imami weboldalakon is közzétesszük. Ha a nyertes az e-mail értesítéstől számított 72 órán belül nem jelentkezik és telefonon sem érhető el, új nyertest sorsolunk, illetve helyébe a zsűri rangsorában következő helyen álló pályázó lép.

11. Apró betűs, de fontos...

A játékban való részvétellel elfogadod a weboldal Felhasználási feltételeit. Fenntartjuk a jogot, hogy szükség esetén a jelen kiírásban foglalt feltételeket módosítsuk. Bármilyen módosítás esetén az Imami weboldalakon keresztül tájékoztatjuk a résztvevőket és a nyilvánosságot. A sorsolást a random.org program segítségével bonyolítjuk le, arról képernyővideót készítünk. A játékkal kapcsolatosan a jogi út kizárva. A játékban nem vesznek részt Szervező munkatársai és azok Ptk. szerinti közeli hozzátartozói. Pályázó teljes felelősséggel tartozik az általa beküldött fotó jogtisztaságáért.

 A Pályázat az Imami Egyesület NEA-TF-16-SZ-0243 számú, „Vállalom, szeretem, nevelem! - országos kommunikációs és képzési program" című projektje keretében, a Nemzeti Együttműködési Alap, az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő és az Emberi Erőforrások Minisztériuma támogatásával valósul meg.

 

 

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Hogyan legyünk penge arcok a karácsonyi ajándékozáskor a kamasz gyerekeinknél?

Hogyan legyünk penge arcok a karácsonyi ajándékozáskor a kamasz gyerekeinknél?

Kis vagy nagykamasz? Egyben tuti megegyeznek. Minden ciki, és a válaszuk nem tudom, ha a karácsonyi kívánságaikról faggatjuk őket.
5 tipp, hogy a szülőség mellett magunkra is maradjon időnk

5 tipp, hogy a szülőség mellett magunkra is maradjon időnk

Szülőnek lenni csodálatos és hálás feladat, ami ugyanakkor számos lemondással és kihívással együtt jár: miközben egy másik emberi lény szükségleteiről gondoskodunk, sokszor érezhetjük úgy, hogy nem jut idő saját magunkra. Ne felejtsük el azonban, hogy az énidőre mindenkinek szüksége van, olykor tehát egy kicsit törődjünk saját magunkkal is.
Hogyan segíthetünk a rászorulóknak? - Tippek nem csak az ünnepi időszakra

Hogyan segíthetünk a rászorulóknak? - Tippek nem csak az ünnepi időszakra

A rászorulók támogatása nemcsak karácsonykor, hanem egész évben fontos, de az ünnepi időszak különösen jó lehetőséget teremt a segítésre. Hoztam pár ötletet, hogy milyen módokon tehetünk jót:
Hogyan maradjunk energikusak a téli hónapokban? - Tippek a tél okozta fáradtság ellen

Hogyan maradjunk energikusak a téli hónapokban? - Tippek a tél okozta fáradtság ellen

A téli hónapokban gyakran tapasztalható fáradtság és energiahiány a hideg időjárás, a rövid nappalok és a kevesebb napfény miatt alakul ki. Az alábbi tippek segíthetnek, hogy energikusabbnak érezd magad ebben az időszakban:

Partnereink

Ugrás az oldal tetejére